PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR PIJAREK
IM. JÓZEFA KALASANCJUSZA W KRAKOWIE

 

 

Edukacja, Zajęcia dodatkowe - rok szkolny 2020/2021

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godzina zajęć Prowadzący
Zajęcia wyrównawcze dla kl. I wtorek 11.40- 12.25 mgr Anna Paruch
Rytmika kl. I środa 11.40 – 12.25 mgr Anna Paruch
Zajęcia rozwijające kl. I (P/P)     mgr Anna Paruch
Taniec kl. I czwartek 11.40 – 12.25 mgr Tomasz Smarzyński
Zajęcia wyrównawcze kl. II czwartek 11.40 – 12.25 mgr Edyta Saługa
Zajęcia rozwijające czwartek 12.40 – 13.25 mgr Edyta Saługa
Taniec kl. II środa 11.40 – 12.25 mgr Tomasz Smarzyński
Zajęcia wyrównawcze kl. III poniedziałek 11.40 – 12.25 mgr Ewa Dłuś
Zajęcia wyrównawcze kl. III wtorek 11.45 – 12.15
12.20 – 12.50
mgr Ewa Dłuś
Zajęcia wyrównawcze kl. III środa 12.40 – 13.25 mgr Ewa Dłuś
Zajęcia rozwijające „Mali inżynierowie i badacze” piątek 11.40 – 12.25 mgr Ewa Dłuś
Taniec kl. III czwartek 12.40 – 13.25 mgr Tomasz Smarzyński
Przygotowania do I komunii św. środa 12.40 – 13.25 mgr Maria Pietrzak
Zajęcia logopedyczne poniedziałek, wtorek 13.30 – 14.15 mgr Anna Krzemień
Zajęcia wyrównawcze wtorek 7.00 – 7.45 mgr Edyta Igielska
Zajęcia wyrównawcze piątek 7.00 – 7.45 mgr Edyta Igielska
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. VI (P/P) poniedziałek 13.25 – 14:10 mgr Edyta Igielska
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. VII(P/P) środa 7.00 – 7.45 mgr Edyta Igielska
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego czwartek 7.00 – 7.45 mgr Krystyna Wołoszyn
Taniec kl. IV środa 12.40 – 13.25 mgr Tomasz Smarzyński
Koło chemiczne, wos, przyrodnicze wtorek 15.10 – 16.55 mgr Danuta Jyż-Kuroś
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. VI środa 14.25 – 15.10 mgr Karolina Śmieja
Zajęcia wyrównawcze z matematyki/fizyki kl. VII, VIII piątek 7.00 – 7.45 mgr Karolina Śmieja
Zajęcia wyrównawcze z matematyki/fizyki kl. VII, VIII piątek 8.00 – 8.45 mgr Karolina Śmieja
Koło matematyczne środa 14.25 – 15.10 mgr Karolina Śmieja
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (P/P) środa 13.35 – 14.20 mgr Karolina Śmieja
Koło historyczne kl. IV poniedziałek 12.30 – 13.15 mgr Katarzyna Śledź
Zajęcia biblioteczne poniedziałek 11.30 – 12.00 mgr Katarzyna Śledź
Przygotowanie do egzaminu kl. VIII poniedziałek 14.25 – 15.10 mgr Robert Wójtowicz
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV, V wtorek 13.25 – 14.10 mgr Robert Wójtowicz
Zajęcia rozwijające z j. angielskiego kl. VIII piątek 12.40 – 13.25 mgr Wojciech Oracz
Koło j. angielskiego wtorek 12.40 – 13.25 mgr Wojciech Oracz
Zajęcia sportowe SKS kl. IV, V wtorek (co 2 tygodnie) 15.10 – 15.55 mgr Bernadetta Blak
Zajęcia sportowe SKS kl. VII, VIII wtorek (co 2 tygodnie) 15.10 – 15.55 mgr Bernadetta Blak
Konsultacje z edb kl. VIII (2 razy w miesiącu) piątek 8.00 – 8.45 mgr Bernadetta Blak
Koło biologiczne kl. V i VII (na zmianę co 2 tygodnie) środa 13.25 – 14.10 mgr Agnieszka Kasprzyk
Zajęcia wyrównawcze z biologii i j. hiszpańskiego środa 14.25 – 15.10 mgr Agnieszka Kasprzyk
Zajęcia sportowe dla świetlicy piątek 13.00 – 13.45 mgr Katarzyna Łuszczek
Zajęcia sportowe dla świetlicy poniedziałek 12.45 – 13.15 mgr Bernadetta Blak
Origami wtorek 13.35 – 14.20 mgr Joanna Tomalczyk
 

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek,
30-298 Kraków, ul. Korzeniaka 18, tel./fax. (12) 623-81-83